Tvorba www stránek - dynamické stránky - WebAdmin

Co nabízíme v balíčku WebAdmin?

Redakční systém WebAdmin Vám dává možnost rychle a přehledně spravovat obsah webu, tedy máte možnost sami si na web doplňovat a editovat vlastní texty nebo obrázky. Jedná se např. o změny telefonních čísel, úpravy cenových nabídek nebo přidávání fotografií do fotogalerií. Nemusíte umět tvořit webové stránky, protože s pomocí WebAdminu si můžete sami vytvářet obsah obdobným způsobem, jako když editujete běžný soubor v textovém editoru, např. Word, OpenOffice Writer apod.

Balíček Redakční systém WebAdmin obsahuje: 1x grafický návrh na míru včetně implementace designu do systému WebAdmin, naplnění 10 stránek, 2x fotogalerie, 1x kontakní formulář a zaškolení uživatele do administrace webu. Programátoři mohou podle vašich požadavků navíc naprogramovat skripty, které rozšíří Váš web o další funkce, např. rezervační systém, speciální skripty, atp.

Jakým způsobem lze WebAdmin používat?

Nemusíte se s každou opravou obracet na webmastera. Redakční systém WebAdmin je vhodný zejména v případě, že potřebujete často měnit informace – např. změny položek v ceníku, přidávání fotografií, jídelní lístky v restauraci.

Do systému přistupujete pomocí hesla. Není tedy možné, aby někdo jiný mohl informace na webové stránce měnit. Je však možné přidělit přístupy pomocí hesla i dalším administrátorům, např. zaměstnancům, kteří budou odpovědní za doplňování obsahu. Není nutné, aby se o web starala jedna osoba, může se na tvorbě podílet více pověřených lidí.

Pokud bude potřeba pomoci při tvorbě webu, můžeme Vám celý web vytvořit i spravovat. Není to však nutné, můžete mít správu obsahu naprosto ve vlastní režii. Můžeme Vám však příležitostně podle Vašich potřeb pomáhat s dílčími problémy.

Jaké má WebAdmin možnosti?

Uživatelské rozhraní – snadná tvorba a editace textů pomocí pokročilého editoru, správa uživatelů, vše v českém jazyce. Možnost jazykových mutací webu.

Grafika – podle Vašich požadavků navrhneme design webu, upravíme fotografie, rozložení textů na stránce, umístění menu (může být vlevo, nahoře i vpravo).

Menu – můžete přidávat, mazat a upravovat jednotlivé položky v menu, pokud potřebujete přidat novou stránku apod. Rozložení menu záleží na konkrétní šabloně (vlevo, nahoře nebo vpravo), jeho strukturu si můžete zvolit, tedy položka menu může mít další vnořené položky.

Fotogalerie  – možnost vkládat jednotlivé fotografie i s popisky nebo více fotografií v galerii naráz, zobrazují se náhledy fotografií.

Komentáře – na web lze nejen přidávat nové články, ale lze i povolit možnost vkládat komentáře čtenářů a návštěvníků webu.

Doplňky – základní instalaci WebAdminu můžeme vylepšit pomocí různých doplňujících funkcí. Jedná se např. o fotogalerie, ankety, počítadla, formuláře atp.

Jak je cena balíčku WebAdmin?

WebAdmin Vám nainstalujeme, zajístíme design na míru podle Vašich požadavků, pomůžeme web naplnit daty apod. Cena základní instalace od 17.900 Kč bez DPH (tato cena se může zvýšit, pokud si objednáte další služby).