Tvorba www stránek - Statické stránky

Co jsou statické stránky?

Statické stránky jsou takové webové stránky, u kterých se často nemění obsah. Zjednodušeně řečeno: webmaster a grafik stránky navrhnou podle požadavků zadavatele, naplní obsahem, zadavatel stránku odsouhlasí a takto vytvořená stránka již zůstává. Pochopitelně nejsou vyloučeny další úpravy webu, ale tento způsob by byl drahý, pokud by takové úpravy byly požadovány příliš často.

Do statických stránek nelze vkládat žádné formuláře, nelze používat databáze a zejména provozovatel webu si sám nemůže provádět žádné úpravy na vlastním webu (pokud neovládá jazyk html a nezná alespoň základy tvorby webu).

Statická stránka samozřejmě může obsahovat texty, obrázky, fotogalerie atp.

Naše nabídka Statické stránky obsahuje: 1x grafický design na míru, web v rozsahu 5 statických stránek, 1x fotogalerie.

Kdy je vhodné statické stránky použít?

Pro jednodušší weby je statická stránka přijatelné řešení. Naopak naprosto nevhodná je statická stránka u složitějších a rozsáhlejších webů nebo u webů, kde se často musí měnit obsah (např. změny jednou za měsíc nebo jednou za týden). Tam se potom hodí dynamické webové stránky s redakčními systémy – nabízíme WordPress nebo WebAdmin.

Jak je cena balíčku Web - statické stránky?

Statické stránky nabízíme již od 7.900 Kč bez DPH - tato základní cena může být navýšena, pokud si objednáte další služby nebo větší rozsah stránek.